Česká marketingová společnost vyhlásila oficiální výsledky soutěže Marketér roku 2010.

Vyhlášení výsledků soutěže se uskutečnilo v podvečer 11. května 2011. Příjemné prostředí nejen laureátům, ale i všem přítomným hostům vytvořilo průvodní slovo zkušeného a vtipného moderátora Jana Pokorného v příjemném klasickém prostředí Divadelního sálu Klubu Lávka na Novotného lávce v Praze 1 s historickým rámcem Karlova mostu a působivým výhledem na Hradčany spolu s vystoupením dvou hudebních skupin. Pro vítěze byly připraveny křišťáloví delfíni z českého skla v čele s Velkým modrým delfínem. Na oceněné i nominované čekaly kromě diplomů i mnohé věcné dary od sponzorů a partnerů soutěže. Na rozloučenou dostali všichni přítomní již tradiční barevný deštník a reklamní tašku s dárky včetně také už tradičního CD.

Kromě hlavních cen udělila hodnotitelská komise i několik zvláštních ocenění za mimořádné aktivity v oblasti marketingu a jeho využívání pro rozvoj společnosti.

V hudebních částech programu se představil jazzový orchestr Bridge band a skupina pražských písničkářů Rubinet, která je již tradičním účinkujícím vernisáží Malé galerie ČMS Veritasimus.

Výsledky soutěže najdete ve zvláštní rubrice v tomto oddíle.

 


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague