KAFKA za účasti ČMS

KAFKA - přehlídka tvorby regionální televizních stanic a studií proběhla v prostorách Studia kabelové televize Kopřivnice ve dnech 2. listopadu a 3. listopadu 2012.  Ve vysílacích blocích byly hodnoceny příspěvky v kategoriích Zpravodajství, Dokument, Publicistika, Reklama / Propagační snímek a Kafka s úsměvem.
Členy poroty v kategorii reklamních snímků byli i členové prezidia ČMS Jitka Vysekalová a Jiří Mikeš. Diplom České marketingové společnosti udělili mladému tvůrčímu týmu SpŠ stavební Valašské Meziříčí  zúčastněných na  projektu  Coménius  za originální nápad reklamního snímku (Spot pro banku).
KAFKA je určena zejména těm, kdo zpracovávají a zajišťují regionální zpravodajství nebo vytváří vlastní pořady (dokumentární filmy, reklamní spoty, aj. …). KAFKA není jen soutěžní přehlídka, ale jejím cílem je konstruktivně hodnotit a rozebírat promítané snímky formou dialogu odborné poroty s tvůrci. Významným úkolem Kafky je jednou za rok zmapovat a porovnat úroveň vysílání lokálních televizí v České a Slovenské republice a prostřednictvím seminářů s odborníky rozebírat a  snažit se řešit problémy regionálního televizního vysílání v co nejširším záběru.

diskuse

PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague