Lady Wine Club dvakrát

Večer plný překvapení

Na pravidelném neformální setkání  se poslední středu v listopadu sešly přítelkyně LWC, vína i krásných setkávání v hojném počtu, aby společně oslavily Mikuláše i Ježíška a popřály si vše, co si lze přát do Nového roku. Jitka Vysekalová  kromě lásky a radosti popřála i dostatek humoru „jako ochranného štítu moudrých“, neb ho zřejmě budeme všichni  potřebovat.  Krásnými písněmi provázel celý večer chorvatský hudebník Lukas.  Bohatou ochutnávku osmi vzorků vín připravil pan Zdeněk Míka z vinařské firmy Winetrandeu. Nejvíce bylo oceněno víno Vicar´s Choice Merlot. S výrobky oslí farmy i jejím provozem seznámil přítomné dámy pan Jiří Kovář a zároveň je na farmu pozval.  Na závěr si všichni přítomní rozdali dárečky, které „nastartovaly“ kouzlo Vánoc. Krásný večer Vám připomínáme malou fotoreportáží.

 01  02a
 Ochutnávka začala.  Pohled téměř celkový
 03  04
 A hudba hrála všem  Jitka i Jana hodnotí
 05  06
 Dámy pozorně poslouchají  Pochutnala si i Dáša
 07  08
Na koho se dnes při slosování usměje štěstí?  A budou i dárky!

 

Velký programový večer

4. prosince se sešly na oficiálním programovém setkání členky a příznivkyně LWC v Grandhotelu Evropa, kde je celým večer provázel  a na piano hrál Dominik Tomáš Petr, hudebním minirecitalem potěšil Jan Vodňanský a zazpívala i Edita Randová. Víno ze sklepů Svaté Kláry dámám chutnalo a ochutnaly i kaviár připravený Caviar Prestige Clubem. Značka Lady  Wine Club byla udělena vínu, která dámám nejvíce chutnalo a aromatické svíci PartyLite. Opět krásný předvánoční večer, z kterého si přítomné odnášely nejen dárky od partnerů večera, ale i krásné zážitky. 


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague