Pozvánka na mimořádný seminář

Vážení členové České marketingové společnosti, milí přátelé, kolegové,
dovolujeme si vám nabídnout účast na mimořádném semináři, který jsme tentokrát připravili ve spolupráci s vynikajícím moderátorem, několikanásobným vítězem diváckých televizních anket, panem Karlem Voříškem. Jeho partnerkou bude tentokrát neméně významná osobnost na poli marketingu, paní Jitka Vysekalová, prezidentka ČMS. Seminář bude mít zcela netradiční formu a klade si za cíl obohatit účastníky nejen o odborné znalosti, ale také o umění tyto znalosti kultivovaným způsobem zúročit.
Nepůjde jen o pasivní odposlech lektorů, do dění se aktivně zapojíte i Vy a na místě si vyzkoušíte, jak Vaše osobnost působí na okolí a co byste ještě měli udělat pro její další rozvoj a růst.
Kromě netradiční vzdělávací formy čeká účastníky také kulinářské potěšení v podobě oběda v zimní zahradě s úchvatným výhledem na Karlův most a Pražský hrad.
Věříme, že využijete této jedinečné příležitosti, a vstoupíte do otevřených dveří živé marketingové tvůrčí dílny.

Těšíme se na Vás, zašlete své přihlášky co nejdříve, seminář je určen pro 10-12 účastníků.
 
Pro členy České marketingové společnosti je seminář jako vždy finančně zvýhodněn.
pozvánka
přihláška


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague