LWC - otevřený klub nejen pro dámy ČMS

Poslední březnovou středu se opět sešly příznivkyně Lady Wine Clubu a přítelkyně nejen dobrého vína v příjemné restauraci  na Blbym místě a ochutnaly tentokrát vína nabízená WINE4YOU - Vína s příběhem.  Zkušený a mezinárodně zkoušený somelier  nejen krásně a zasvěceně pohovořil o vínech, ale přidal i vhodné recepty na krmi, která se k nim hodí. A hlavně přislíbil, že při některém z dalších setkání jídla i uvaří. V hodnocení dam zcela jednoznačně vyhrálo víno Albiano, barvy žlutých květů, chuti zelených jablek a jasmínu, ve kterém se snoubily harmonické, ovocné a minerální tóny.  Prezidentka klubu Jitka Vysekalová přidala několik informací z posledních výzkumů a pozvání od ředitelky divadla  Viola Miluše Viklické na představení do neopakovatelného prostředí  divadla,  které v této sezóně slaví neuvěřitelných 50 let. Všichni se už těší na další setkání – poslední středu v dubnu.

Březnové setkání se neslo jako vždy ve výborném duchu a neopakovatelné atmosféře. Blby místo je zkrátka chytrý azyl, kam se mohou členky LWC uchýlit každou poslední středu v měsíci. Zvou mezi sebe všechny milovnice kvalitních vín a dobré společnosti.

 verunka-a-jitka.jpg jitka-se-chasta-ke-slovu.jpg 
 Verunka a Jitka  Jitka se chystá promluvit
 duleziti-akteri-vecera.jpg  zasveceny-vyklad.jpg
 Důležití aktéři večera  Zasvěcený výklad
 pred-ochutnavkou.jpg  ochutnavame.jpg
 Před ochutnávkou  Ochutnáváme
damy-se-tesi-na-ochutnavku na-stole-i-jarni-kvetiny
Dámy se dobře baví Dekoraci tvoří i jarní květiny
 dve-hanicky.jpg  2013losovani-o-dobre-vinko.jpg
 Dvě Haničky  Losování o dobré vínko
 vyhlala-hana-segerova-vsichni-se-radujeme.jpg  vera-jitka-hana-c-hana-n.jpg
Vyhrála Hana Segerová a všichni se radujeme  Nerozlučné přítelkyně
víno  

PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague