Tentokrát bez vernisáže

Červnové povodně zasáhly krutě do života mnoha občanů. Mohlo by se zdát, že naše sídlo v pátém patře na Novotného lávce v Praze 1 je dobře chráněno před nepřízní počasí. To je sice pravda, ale celá budova stojí vlastně nad Vltavou a řeka, která jí jindy vytváří neopakovatelnou nádhernou kulisu, dovede být i pěkně krutá. Místo, které pyšně vybíhá do jejího toku, musí počítat s tím, že je první na ráně. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Měli jsme v recepci přes metr vody a i když za obětavého úsilí všech zaměstnaců a nesmírného nasazení v prvních dnech byly největší škody odstraněny bleskovou rychlostí, některé aktivity se uskutečnit v kritických dnech nemohly. V mimořádných podmínkách jsme uskutečnili zasedání Hlavního výboru ČMS, ale vernisáž malé galerie Veritasimus, kterou jsme měli naplánovanou na stejný den, se realizovat nepodařilo. Nebylo totiž kde, protože v zamýšlených prostorách byl vystěhovaný nábytek z přízemí a suterénu.
Teprve v těchto dnech jsme mohli přikročit k instalaci fotografií připomínajících galavečer 23. května 2013, na němž byly vyhlášeny ceny soutěže Marketér roku 2012. Sice o něco později, ale jsou tu, k vidění ve vetsibulu Klubu techniků v prvním patře naší budovy. Nezahrála hudba, nezazněly verše, ale záměr se podařilo uskutečnit. Příště to bude určitě s celou parádou.
Pokud zavítáte v létě do Prahy, nezapomeňte se zastavit a připomenout si nejen slavnostní chvilky onoho májového podvečera, ale podívejte se i na řeku, jak je opět krotká, klidná a krásná, jako by se jí ty hrůzy nikdy netýkaly.

 01  04
 02  03

PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague