ČMS jako odborný garant opět ve spolupráci s TOP VISION

Best of Global Digital Marketing Show

To NEJ z digitálních kampaní světových značek 19. září 2013, Vysoká škola ekonomie a managementu (VŠEM)

Vážený pane/paní, rádi bychom Vás pozvali na netradiční marketingovou událost, kterou máme tu čest hostit v České republice.Best of Global Digital Marketing Show již inspirovala marketéry po celém světě a na podzim budete mít možnost se jí zúčastnit i v Praze.
V programu jsou zahrnuty všechny oblasti internetového marketingu včetně e-mail marketingu, marketingu na sociálních sítích, on-line reklamy. Všechny případové studie jdou do hloubky a jsou doprovázeny video ukázkami a rozhovory s klienty a jejich agenturami. Výsledky jednotlivých případových studií jsou logicky shrnuty tak, aby Vám přinesly nové poznatky, inspiraci a prohloubily Vaše dovednosti v oblasti digitálního marketingu.

Čeká Vás: › Inspirující a analytická přehlídkaúspěšných digitálních marketingových kampaní z celého světa.
› Celodenní program případových studií známých značek: Asos, British Airways, Cisco, Coca-Cola, FedEx, IKEA, Volkswagen, Compare The Market, Procter & Gamble, Unilever.
› Vítězné kampaně těchto ocenění: Cannes Lions, IAB MIXX Awards, The Festival of Media, Digital Asia Festival Epica Awards, Effie Awards, The Digitals - Celebrating Digital Excellence.

Klíčová témata: › Intergrated digital campaigns › Social Media Marketing › E-Commerce › Gamification › B2B Digital Marketing › Marketing on multiple Screens
Kompletní program si můžete stáhnout zde.
Celý program bude v anglickém jazyce.

Mike Berry: Mike Berry působí jako konzultant a lektor v oblasti digitálního marketingu. V marketingu se pohybuje od roku 1980(!), do digitálního marketingu se zapojil roku 1995. V minulosti působil na seniorských pozicích jak v marketingových odděleních společností, tak v agenturách. Své zkušenosti uplatnil mimo jiné ve společnostechProcter & Gamble, Wunderman, Euro RSCG a Draftfbc. Předtím, než odstartoval svou kariéru konzultanta, působil na pozici Head of Digital pro oblast EMEA v agentuřeJack Morton.

Přihláška a cena: Využijte prémiové ceny za včasné přihlášení! Prémiová cena (platná do 18. 8. 2013): 3 900 Kč/os. Základní cena (platná od 18. 8. 2013): 4 900 Kč/os.
Chcete přijít se svým kolegou? Vycházíme Vám vstříc! Prémiová cena je platná i po 18.8. 2013 v případě přihlášení dvou a více účastníků z jedné společnosti.

 přihláška 

PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague