Termín podzimních certifikací v ČMS přede dveřmi

Každý rok se obvykle na jaře a na podzim konají v České marketingové společnosti certifikace. Odborníci z různých marketingových odvětví mohou na základě vzdělání, zkušeností a praxe získat jeden z titulů marketingového specialisty. Tím získávají také výsadu doplnit si formálně na vizitkách a osobních prezentačních materiálech své jméno nabytým titulem a zvýšit svou odbornou prestiž.

Certifikaci je možné získat v oborech:
• marketingový manažer
• specialista pro marketing na tuzemském trhu
• specialista pro marketing na mezinárodním trhu
• marketingový poradce
• lektor pro marketing

Tentokrát se certifikace konají 7.11.2013 v sídle České marketingové společnosti na Novotného lávce 5 v Praze 1 a všichni zájemci o získání certifikačního titulu se mohou ještě přihlásit buď písemně na adrese info@cms-cma.cz nebo telefonicky na 732 345 615. Bližší podmínky a informace o druzích certifikačních titulů najdete na těchto www v oddíle vzdělávání-certifikace-informace-podmínky-tituly.
Neváhejte a vstupte do řad certifikovaných, kteří prezentují nejkvalitnější odborníky v marketingové oblasti. Budete se mezi nimi cítit dobře.


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague