Podzimní certifikace v ČMS

7. listopadu 2013 proběhly v sídle České marketingové společnosti certifikace, jejichž cílem je odborné ohodnocení kvalifikace pracovníků v různých oblastech marketingu.

K certifikované skupině přibyl nový člen - marketingový ředitel Třineckých železáren Ing. Daniel Šotkovský, který po obhajobě před certifikační komisí za předsednictví prof. Gustava Tomka získal titul marketingový manažer.
O prolongaci svého certifikátu požádali a všechny podmínky pro jeho obdržení splnili Ing. Zdeněk Bednarčík, Ph.D., Ing. Miloslav Cváček, Ph.D., Ing. Iveta Hellerová, Miloslav Kaplan, PhDr. Naděžda Krohová, Luboš Josef Marek a doc. RNDr. Jiří Vaníček, CSc.
Slavnostní předávání certifikátů z rukou profesora Tomka a prezidentky ČMS Jitky Vysekalové proběhlo v odpoledních hodinách v Klubu Lávka na Novotného lávce v Praze 1. Krásný slunečný den a příjemné setkání s kolegy umocnily slavnostní okamžiky, které tuto významnou pravidelnou akci provázejí. 

1 2
3  4

PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague