LWC v čase předvánočním

I když okna ještě nemaloval mráz a vůně jehličí byla zatím nenápadná, na Blbym místě v Praze zazářily alespoň na jeden večer letošní Vánoce už v plné síle. Poslední středu v listopadu se sešly členky Lady Wine Clubu, aby si připoměly, že jeden rok už je zase téměř za námi a že se blíží pár dní, které ten celoroční shon alespoň trochu zmírní. Nastává čas adventu, čas rozsvícení svící, čas vůní a poezie, čas, kdy jsme ochotni odpouštět i velké prohřešky. Čas smíření, čas přání, čas skvělých předsevzetí, čas naděje. To vše bylo cítit mezi přítomnými a vybraná vína tyto libé pocity jen umocňovala.

 prvni-navstevnice  damy-cekaji-na-ochutnavku a
 hvezdy-vecera  ochutnavka-zacina
 karel-vorisek-recituje-o-lasce.  vino-vychutnali-i-muzi

zaznela-hudba-i-versezajimave-knizky-predstavilazari-i-vune-svicek-predstavilalosovani-nejen-o-vino astromecek-svicky-darky

Slavnostní večer zahájila Jitka Vysekalová, prezidentka ČMS a LWC, skvělou partnerkou jí byla majitelka Blbyho místa Věra Škodová. Z vinařství Kubík ve Velkých Bílovicích přivezl pan Mizerovský skvělé moky, které chutnaly jak dámám, tak i přítomným pánům.
Pravou vánoční hvězdou se stal o tomto večeru nejen Karel Voříšek obohacující setkání o krásy milostné poezie, ale i spisovatelka Miroslava Malaníková s představením svého díla a Martina Poláková, jejíž vonící svíčky dodaly večeru tu pravou atmosféru.

Závěr večera byl tentokrát nesen jako vždy ve znamení losování o láhev kvalitního vína a radosti z jeho konzumace, ale navíc na všechny přítomné čekala ještě malá překvapení v podobě drobných dárečků, ze kterých mají pod stromečkem vždy radost nejen děti, ale i příslušníci všech věkových kategorií. Rozum, nerozum, pravda, nepravda, Ježíšek je tady, a my můžeme jen poděkovat, že zase přišel mezi nás.

 

damy-s-kvetinami-a

 

 

 

   
   
   

PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague