Přípravy na soutěž o nejlepšího marketéra roku 2013 pokračují

Se začátkem roku 2014 se v České marketingové společnosti rozběhly naplno i přípravy na soutěž Marketér roku 2013. Jde o tradiční klání marketingových odborníků, které se letos bude konat už podeváté.  Soutěž si klade za cíl přispívat k rozvoji marketingu popularizací osobností, které dosáhly významných úspěchů právě díky aktivnímu využití principů marketingu. Tradičně podpořil vyhlášení soutěže svým osobním sdělením prof. Philip Kotler, osobnost světového marketingu, v čele hodnotitelské komise opět zasedne prof. Gustav Tomek, viceprezident ČMS, na všech přípravách se podílí prezidium ČMS pod vedením doc. Jitky Vysekalové. Porota vedle hlavního nositele symbolu soutěže – Velkého modrého delfína – uděluje i další ocenění za mimořádné úspěchy v oblastech netradičního používání marketingu, v neziskových organizacích apod.

Letos již druhým rokem proběhne také soutěž o Mladého delfína, která je vyhlašována pro vysokoškolské studenty se zaměřením na studium marketingu. Poskytne jim možnost prokázat své schopnosti při řešení praktického úkolu, letos na téma Škola, na které studuji.
Mladý delfín je soutěží, která si klade za cíl objevování marketingových talentů českých vysokých škol. Úkolem studentů je především aplikace jejich teoretických znalostí do praxe. Každoročně se jim tak dostává jedinečné příležitosti jak využít své schopnosti a nakročit tou správnou nohou na cestě do marketingové síně slávy. Česká marketingová společnost spolupracuje při organizaci této části soutěže Marketér roku s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně, především s Ústavem marketingových komunikací Fakulty multimediálních komunikací www.fmk.utb.cz. Vítěze vybere odborná porota a cena mu bude předána na slavnostním galavečeru v květnu 2014. Pro více informací stačí navštívit www.cms-cma.cz  nebo sledovat „delfínův“ Facebook (facebook.com/mladydelfin).

Podrobnosti o soutěži Marketér roku 2013, zejména o způsobu podávání přihlášek, jsou k dispozici na www.cms-cma.cz, případně je možno směrovat další dotazy na emailovou adresu info@cms-cma.cz. Termín podání přihlášek je do 15. dubna 2014.
přihláška


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague