Duhová kulička a ČMS v roce 2014

ČMS zaštítí jednu z největších letošních událostí pro filmové marketéry

Už na přelomu května a června se do Zlína sjedou významní reklamní tvůrci, kteří se podíleli na vzniku těch nejúspěšnějších filmových kampaní v zemích Visegrádu. Budou se odtajňovat účinné marketingové triky a něco nám říká, že na letošní Duhové kuličce nesmíte chybět ani vy!

Duhová kulička se letos v rámci ZLÍN FILM FESTIVALU koná již podvanácté. Nabídku zajímavých přednášek o filmovém marketingu letos pořadatelé rozšířili o mezinárodní soutěž. Stát proti sobě budou tvůrci nejúspěšnějších filmových kampaní za rok 2013. Česká produkce zde má dva zástupce, osmičku soutěžících doplní po dvou reprezentantech Slovensko, Maďarsko a Polsko.

Všichni soutěžící si pro vás připravili zajímavé příběhy, které provázely vznik jejich kampaní. Na pozadí těchto přednášek si navíc můžete vytvořit skvělou představu o tom, jak se marketing dělá v zahraničí a jakými reklamními fígly ve vybraných zemích zapůsobíte. Přestože na Duhové kuličce získáte rady a kontakty k nezaplacení, vstup na přednášky vás nebude stát ani korunu. Know-how se letos bude rozdávat zdarma. A to už je pádný důvod přijít, nemyslíte?

Pořadatelé si pro vás kromě přednášek a soutěže připravili ještě něco navíc. Co se chystá, zjistíte na www.duhovakulicka.cz.


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague