Mimořádný cyklus seminářů Fenomén značky

Ve čtvrtek odpoledne 22.1.2015 proběhl první seminář ze čtyřdílného cyklu, který pořádá

Česká marketingová společnost ve spolupráci s Chytilová & spol., patentová kancelář, s.r.o.

pod názvem FENOMÉN ZNAČKY.

Všichni zúčastnění se shodli na tom, že setkání mělo vysokou odbornou úroveň a také po společenské stránce se velmi vydařilo.

Úvodní přednášku věnovala Jitka Vysekalová, prezidentka ČMS, emocím při budování a komunikaci značky, paní Michaela Chytilová z patentové kanceláře pohovořila stejně jako její kolega pan advokát Tomáš Cimbota o obraně a ochraně značky a na závěr pan Marek Řídký, ředitel agentury UNDERLINE, seznámil přítomné s historií a současností značky AHOLD. Ochutnávka výrobků byla příjemným zakončním celé vydařené akce.


Příští seminář se koná 19. února 2015 ve 14.00 hod. v kavárně Klubu Lávka na Novotmného lávce v Praze 1. Jsou zváni všichni marketingooví odborníci, příznovci a přátelé.

V přiložené pozvánce najdete podrobnopsti a způsob přihlášení. 

 

Další termíny seminářů, které uskuteční v Praze v nádherných prostorách Klubu Lávka  na Novotného lávce 1 v Praze 1 v termínech

19. února
26. března
23. dubna

roku 2015 vždy od 14 do 17 hodin.

Každý seminář je rozdělen do tří bloků. První blok bude vždy zaměřen na marketing, budování a rozvoj značky s důrazem na případové studie a konkrétní případy z praxe. Druhý blok bude věnován ochraně a obraně značky, opět s důrazem na konkrétní příklady. Velkou zajímavostí a novinkou je pak interaktivní třetí blok, který nese název ochutnávka značky. Zde se pokaždé seznámíte s jednou známou českou značkou, dozvíte se něco o její historii a současnosti a formou workshopu spojeného s ochutnávkou a hodnocením produktů dan&eacut e; značky se se značkou seznámíte osobně.

Cena jednoho semináře je 1190 Kč (včetně DPH).

Je možné přihlásit se na každý seminář zvlášť nebo zakoupit jako balíček celý cyklus. Účast na jednotlivých seminářích není vázána na určitou osobu, v případě absence můžete za sebe vyslat náhradníka.

pozvánka Fenomén značky

 

 

 
 

   

  

  

  

   

 


 


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague