ČMS se stala hlavním partnerem veletrhu Marketing Mix

Veletrh Marketing Mix navazuje na veletrh Svět reklamy, který probíhal každoročně na podzim v Brně a v Praze, a který pořádala společnost Omnis Olomouc, a.s. Letos se uskutečnil již 8. ročník této akce a proběhl v Praze v úterý 15. září v nových prostorách Hotel DUO Praha. V Brně to byl již 10. ročník v úterý 22. září také v nových prostorách brněnského výstaviště BVV – Pavilon E.

Devět let se komunita reklamních a marketingových firem a specialistů setkávala na podzimních prezentačních veletrzích Svět reklamy v Brně a v Praze. Vznikla tradice, ale i potřeba tento projekt posunout dát. Je škoda, že se na Světě reklamy lidé z branže potkávali a firmy prezentovaly jen jednou ročně. Proto vznikla myšlenka zachovat podzimní veletrhy v Brně a Praze, doplnit je menšími konferenčními akcemi v krajích a setkávat se celoročně online na portálu věnovaném marketingu – to vše pod novou značkou Marketing Mix.

Česká marketingová společnost dlouhodobě participovala na tomto projektu a v rámci doprovodného programu garantovala odborná vystoupení a diskusní kolokvia. Letos se stala hlavním partnerem akce, která má naději na další zkvalitňování komunikace mezi marketingovými odborníky z celé republiky.

Podrobnější informace o celé akci najdete na www.omnis.cz

11  12 

13  14 

15  16 

17

 


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague