LWC není jen tajemná značka

Zasvěcení (především však zasvěcené) ji spolehlivě dešifrují jako Lady Wine Club, který se schází už několik let pravidelně poslední středu v měsíci na Blbym (výbornym) místě v centru Prahy. Jsou to příjemná setkání často vyšperkovaná přítomností významných a zajímavých osobností, jimž pojem kvalitní lahodné víno není nikterak cizí.  Stejně tak tomu bylo i v posledních měsících letošního roku.

Říjnové setkání Lady Wine Clubu se neslo stále ještě ve vzpomínání nad letošním velmi horkým létem a jeho prožíváním v různých světových končinách. Přes lákavé nabídky dovolené ve vzdálených exotických krajích většinu českých letních turistů přitahuje tradičně Chorvatsko. Nejinak tomu bylo i letos mezi členkami LWC. A aby vzpomínky nebyly jen u povídání, na stolech se objevily vedle lahodných chorvatských vín i vybrané pokrmy s vůněmi Jadranu. Všem se zdálo, že moře není příliš daleko.

Na listopadovém setkání to zase vypadalo tak, že daleko nejsou Vánoce. Napovídalo tomu nejen rozdávání dárků, ale i veselé soutěže a přátelská soupeření, při nichž vzácná tekutina hrála významnou roli. Kromě ochutnávky výborných vín z oblíbeného Vinařství Nad Sklepy a zajímavého vyprávění o vínech samotným vinařem Vítkem Dočkalem přišlo překvapení v podobě skvělého hosta, tanečního mistra country tanců pana Petra Pazdory. Vynikající country kapela a starostlivá péče hostitelek - prezidentky ČMS Jitky Vysekalové a majitelky Blbyho místa Věry Škodové - udělaly z letošního posledního klubového setkání nezapomenutelný zážitek.

  

2  4

5  7

1  3  

  


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague