Šansonili všichni

Ve středu 19.10.2016 opět ožil Divadelní sál Klubu Lávka na Novotného lávce v Praze. Sešli se tu po nějakém čase přátelé šansonu, veršů, poetiky a vyznavači všeho krásného nejen proto, aby si poslechli významné umělce, ale aby také vzdali hold nebojácným amatérům nesoucím svá dílka na umělecký trh. Tentokrát bylo šansonění narozeninové. Hlavními aktéry byli oslavenci narození ve znamení Vah Jitka (Vysekalová) a Karel (Voříšek). Právě oni dva jsou neúnavnými organizátory těchto překrásných setkání, a za to jim patří hluboká poklona a vřelé díky. Jejich zásluhou ozdobily večer tvůrčí umělecké osobnosti bez nároků na jakoukoliv odměnu, protože nejen oslava byla součástí benefičního večera. Všichni přítomní se přišli nejen pobavit, ale i přispět svým dílem na provoz Hospice sv. Štepána v Litoměřicích. Do tohoto zařízení putovaly i dárkové balíčky firmy Dermacol, které byly v závěru večera připraveny i pro přítomné dámy. Hlavně těm byla také věnována módní přehlídka salónu Aleny Wilson (na pár chvil se v manekýnku převtělila také oslavenkyně) a v neposlední řadě tuto část publika jistě potěšily časopisy věnované nakladatelstvím Burda, které se na přípravě večera podílelo. 
Všem sponzorům patří nesmírný dík stejně jako účinkujícím, mezi nimiž tentokrát nechyběli Karel Bláha, Zlatka Bartošková, Martha Elefteriadu, Jan Smigmátor, Karel Hábl, Renata Drössler a Kamila Moučková. Chyběl však jeden ze stálých hostů těchto večerů - náš milovaný stařík, tvůrce říkanců Pavel Lintymer. Odešel sice tělesně, ale jeho duše byla přítomná ve verších, které z úst Jitky a Karla zněly zvlášť působivě. A bylo také veseleji, vyhrávalo se v tobole (postaral se o to Dermacol), TV Prima na místě vyzpovídala svého prvoligového moderátora, který se pochlubil nejen svou novou knihou, ale i sice nenovým, o to však vytrvalejším přítelem. Přenášel svůj optimismus na přítomné a tak ani předávání peněžitého daru přítomným dámám z Litoměřic nevyznělo nijak smutně. Vždyť i poslední dny života mohou být krásné když víte, že tu nejste sami, a že vás někdo drží za ruku.

 

     

  101

    

   

   4  

 

  2  3 


Regionální televize 25.10.2016 ve 20.40 v bloku SČ kraj

https://www.youtube.com/watch?v=g0HVpaCfCFs

 


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague