LWC - 3 v jednom

Mikuláš, Vánoce a vstup do nového roku 2017 - to byly tři události slavnostního večera, kterého se zúčastnily v hojném počtu členky Lady Wine Clubu poslední středu v měsíci listopadu. Na slavnostní tabuli nechyběla lahodná vína  z oblíbeného a dobře známého vinařství VINSELECT MICHLOVSKÝ, které osobně představila paní Lenka Michlovská a bohaté občerstvení místní kuchyně restaurace Na blbym místě, servírované pod přísným dohledem majitelky Věry Škodové. Přítomné dámy se těšily nejen z navzájem věnovaných dárečků, ale jejich estetické cítění spojené s touhou po dokonalých šatičkách navíc podpořila i přítomná majitelka salónu s tímto sortimentem paní Alena Wilson. Zajisté zbyl ještě čas k návštěvě jejího svatostánku a ke splnění tajného vánočního přání. Potěšila i prodejní výstava zajímavých šperků a dámy si mohly zazpívat i zatančit s country kapelou. 
Večer se vydařil. Bylo co hodnotit a prostor se našel i pro úvahy o budoucnosti. A také pro plány. Kromě těch tajných včetně novoročních předsevzetí k nim patřila i ujištění, že LWC má pod vedením prezidentky Jitky Vysekalové v nastávajícím novoročním kalendáři své pevné měsíční datum. Bude to opět vždy poslední středa v měsíci.

2  1

3  4

10  5

6  8 

7  9


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague