Šansonění narozeninové, podzimní, úchvatné

Šansonění na Lávce už se stalo tradicí. Všechna tato setkání se vyznačovala vždy nejen ušlechtilým cílem - pomoci v záslužné práci jednomu z hospiců v naší zemi, ale také příjemnou atmosférou spojenou s vystoupením umělců, kteří neváhali svou účastí charitativnímu účelu přispět.
Šansonění letošní říjnové narozeninové bylo jako vždy příjemné, krásné, přínosné, a přece ještě něčím výjimečné. Všichni se shodli na tom, že bylo prostě úžasné, úchvatné. Energie, kterou se sál postupně nabíjel, jakoby minutu od minuty houstla. S každým vystoupením se stupňovala a bezesporu vyvrcholila neopakovatelným příspěvkem paní Evy Pilarové, která svou vitalitou, šarmem a uměleckým výkonem zvedla publikum k bouřlivým ovacím.
Byla to nádherná tečka za večerem, na jehož začátku pokřtila Martha Elefteriadu se svými dlouholetými přáteli, známými osobnostmi hudebního světa, své nové album Kresby tuší a nádherným jedinečným hlasem nastartovala bohatý večerní program. Nechybělo v něm vystoupení muzikálové zpěvačky Petry Doležalové, k níž se přidala písní a tancem známá televizní moderátorka, její sestra Klárka, s nádhernými Shakespearovými sonety přišla se svou nikoliv troškou do mlýna Kamila Moučková a osobitě se předvedl Vlastimil Harapes (tentokrát ne jako princ z Labutího jezera, ale jako zpěvák z divadla Semafor).
Nezůstalo však jen u profesionálů. Prostor byl otevřen také pro amatérské umělce, kteří obohatili program večera o vlastní příspěvky a o ukázky tvorby svých blízkých. Bylo to skvělé a publikum své pocity dalo jasně najevo.
Organizátoři večera a narozeninoví oslavenci Jitka Vysekalová a Karel Voříšek zářili. Nejen pohodou a štěstím, ale také vědomím, že opět pomohli dobré věci. Na činnost Hospice Dobrého Pastýře v Čerčanech se vybrala nemalá částka a byla předána jeho přítomným zástupcům.
Byl to večer, jakých nebývá v roce mnoho. Doufejme, že nás čekají podobné také v tom nastávajícím, který pomalu klepe na dveře.

22

1  2  

23  

3  25  

26  

24  6  

7  21

27  28 

9  8


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague