Znojemský hrozen a ČMS

Ve dnech 17.10. - 19. 10. 2013 se konal již XV. ročník Mezinárodního televizního a rozhlasového festivalu o gastronomii - Znojemský hrozen 2013. Součástí festivalové soutěže bylo tradičně několik sekcí – kategorie televizních, rozhlasových a reklamních spotů o gastronomii. V porotě festivalu posuzující televizní reklamy zasedli také dva členové prezidia České marketingové společnosti – prezidentka Jitka Vysekalová a Jiří Mikeš (na snímku s nimi kolega Petr Chlupatý).

porota 1
Znojemský hrozen

15. ročník mezinárodního televizního a rozhlasového festivalu o gastronomii se koná ve dnech 17. – 19. 10. 2013 již tradičně ve Znojmě.  Součástí festivalu bude i hodnocení  televizních a rozhlasových  reklamních  spotů  odpovídajících zaměření festivalu, a to jsou tak příjemné činnosti jako je jídlo a pití. Program festivalu tvoří kromě soutěžních projekcí také veřejné ukázky publicistických, dokumentárních a vzdělávacích pořadů, pracovní semináře, a nechybí ani kulturní a společenský program. ČMS je na festivalu zastoupena členstvím v porotě posuzující reklamní spoty.

Více se o festivalu  dozvíte na www.znojemsky-hrozen.cz

logo new

PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague