Časy se mění, LWC zůstává

Motto:
Víno je mezi nápoji nejušlechtilejší,
mezi léky nejchutnější
a mezi pokrmy nejpříjemnější.
Plútarchos

To si myslel nejen starořecký spisovatel, historik, filozof i autor historických a moralistických děl, ale s jeho názorem určitě souhlasily všechny členky Lady Wine Clubu, které se sešly po dlouhém čase na svém oblíbeném místě. 

Pozor! Už to není Na blbym místě (možná je, protože je pořád tam, kde bylo, ale jmenuje se U Vlčáka), majitelkou už není Věra Škodová (stále superaktivní), ale někdo úplně jiný (jistý Vlček, a je V Jámě!), neméně aktivnější, jak  se alespoň zdá.

Nový majitel, nové podmínky, nové prostředí, tak co vlastně zůstává při starém? Všechno ostatní. Složení Lady Wine Clubu, jejich představitelky a patronky (Jitka Vyseklaová v roli prezidentky a Věra Škodová jako brilantní organizátorka), věrné členky a milovnice zázračného moku, skvělí dodavatelé vybraných značek a příznivci pravidelných setkání.

13. 10. 2021 je nové datum začínající postkovidovou éru LWC.

Pod taktovkou paní Lenky Michlovské, majitelky vinařství Vinselekt Michlovský, si na úspěšné pokračování pravidelných setkání připili všichni přítomní.

A protože k vínu patří poezie a poezie patří k vínu, nechyběly ani obdivné verše velebící zázračný mok z připravované knihy paní prezidentky.

Byl to fajn večer a na vynucenou pauzu se postupně zapomnělo. Určitě k tomu přispěl i špičkový produkt z jižní  Moravy.