Česká chuťovka nabízí

V SENÁTU BYLY OCENĚNY NEJCHUTNĚJŠÍ ČESKÉ POTRAVINY

Již 14. ročník soutěže o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek Česká chuťovka 2022 a Dětská chuťovka 2022 proběhl pod záštitou Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova, ministra zemědělství Zdeňka Nekuly a prezidenta Agrární komory Jana Doležala. Uspělo celkem 36 českých firem, jejichž představitelé převzali na slavnostním vyhlášení výsledků v pondělí 31. října v Senátu ocenění za nejchutnější potraviny vyrobené v České republice. Značkou ČESKÁ CHUŤOVKA 2022 se tak může nově pyšnit 135 výrobků a značkou DĚTSKÁ CHUŤOVKA 2022 pak dalších 18. Titulem Rytíř české chuti byl poctěn Pavel Holeček, dlouholetý vedoucí řeznictví Globus ČR. Přítomní novináři pak z vítězných výrobků vybrali na místě tři úplně nejchutnější: Huderák se zeleným pepřem z řeznictví Hudera a syn, Bramborový knedlík – kuličky od Knedlíků Láznička a Klobása s nivou a česnekem od MASO UZENINY POLIČKA.

Česká chuťovka si jako nezávislá iniciativa potravinářských odborníků vybudovala za 14 let své existence pevné postavení mezi uznávanými značkami kvality potravin vyrobených v České republice a mnozí výrobci se proto do soutěže opakovaně a rádi vrací. Získaná ocenění Česká chuťovka a Dětská chuťovka tak pro ně znamenají i důležitý marketingový přínos

Kdo si chce opravdu pochutnat na vynikajících českých potravinách pyšnících   se   značkou   ČESKÁ CHUŤOVKA    nebo DĚTSKÁ CHUŤOVKA, nalezne   jejich přehled, jakož i další aktuální informace, na  www.ceskachutovka.cz nebo www.facebook.com/ceskachutovka.