Ludwig v roli krále

Středa je střední den v týdnu, ale není středa jako středa. Pro naše milé dámy z Lady Wine Clubu je nejdůležitější poslední středa v měsíci. Všechny mají ve svém diáři poznamenaný den, kdy je třeba vykročit pravou nohou, nasadit úsměv a vyzbrojit se dobrou náladou.

Takto naladěné dámy vstupují na Blbé místo (ve skutečnosti do skvělého lokálu), aby vychutnaly kvalitní produkty domácích i zahraničních vinařů.

Tentokrát se vše událo 26. února 2020 v podvečerních hodinách.

Ludwig není jen tradiční jméno francouzských králů, ale jeho nositelem je i vinařství, které se už několikrát našim přítelkyním zázračného moku představilo.

Vinařství Ludwig produkuje především přívlastková vína z tradičních odrůd, která jsou získávána z hroznů zrajících na vinicích v těch nejlepších polohách. Hrozny jsou sbírány ručně a šetrně zpracovávány technologií řízeného kvašení. To dodává vínům výjimečný, osobitý charakter.
Tolik slova odborníka.

Určitě by je potvrdili i všichni přítomní středečního večera, k nimž patřili i členové oblíbené kapely CITADELA, která dodala všem patřičnou chuť nejen k vínu, ale i ke zpěvu a tanci.

Prezidentka LWC Jitka Vysekalová a majitelka Blbyho místa Věra Škodová si užívaly mimořádný večer s ostatními.