LWC 2019

Opakování jako jistá cesta k úspěchu

Ve středu večer 30.1.2019 chybělo už jen pár hodin do chvíle, kdy účastníci povinného školního vyučovacího procesu dostanou do rukou výsledky prvního pololetí letošního školního roku. Mnohým z nich nebylo do zpěvu, protože zapomněli na základní pravidlo úspěchu – pravidelné intenzívní opakování.
Takové horké chvíle však nezažívaly dámy z Lady Wine Clubu, protože ty dobře vědí, co znamená opakovat, a hlavně pravidelně. Každý měsíc proto navštěvují s radostí hostinec zvaný Blbé místo (tedy vlastně Na Blbym místě, i když samozřejmě na dobrym), aby si znovu a znovu zopakovaly, jak chutná víno a čas. Víno je stále kvalitní, čas utíká nesmyslně rychle. Zastavit se nedá, ale malinko vylepšit ano. Nebo možná docela dost. Zopakovat toto tvrzení přišla se svými kolegyněmi paní Andrea Trčková z firmy GERnétic, která se mohla přesvědčit o účincích francouzské kosmetiky na vlastní oči, protože dámy se s ní seznámily už v minulém roce. Byly opět poučeny, že lákavě vypadající rohlíčky a lahvičky na stole před nimi nejsou ke konzumaci, ale k pomazání na jejich tvářiček a ručiček, aby byly ještě krásnější, sametovější.
Vína byla skvělá, moravská, jejich prezentátor Roman potěšený, prezidnetka LWC i majitelka lokálu hrdé a pyšné, kosmetičky laskavé a uklidňující, dámy zušlechtělé vně i uvnitř, co víc si přát.
První vinné kroky do roku 2019 se opravdu vydařily.

Opakování jako jistá cesta k