Marketér roku 2021 vyhlášen

MARKETÉR ROKU JIŽ POSEDMNÁCTÉ

Přihlaste své kandidáty do soutěže!

Česká marketingová společnost vyhlásila SEDMNÁCTÝ ročník soutěže MARKETÉR ROKU za rok 2021. Vyhlášení této významné odborné i společenské události proběhlo v rámci odborného semináře PŘICHÁZÍ NOVÝ MARKETING?, který pořádala Česká marketingové společnost spolu s Klubem učitelů marketingu a mediálním partnerem ACTIVE RADIO v atraktivním prostředí Restaurace Atelier Petřín v Praze dne 9. 11. 2021.

Slavnostního aktu se za Českou marketingovou společnost zúčastnili čestná prezidentka společnosti Jitka Vysekalová, prezident Tomáš David, Petr Uchytil z ACTIVE RADIO a další členové prezidia.  Tradičně podpořil vyhlášení soutěže svým osobním sdělením prof. Philip Kotler, osobnost světového marketingu.

Jedním z hlavních cílů České marketingové společnosti je podpora marketingu jako nezbytného faktoru rozvoje a konkurenceschopnosti naší ekonomiky. Mezi cestami k jeho dosažení získala významnou roli soutěž o Marketéra roku, která vstupuje již do sedmnáctého ročníku. Oceňujeme významné osobnosti, které realizovaly marketingové projekty odpovídající pravidlům soutěže z hlediska inovativnosti, efektivnosti, rozvoje metod a současných principů marketingu včetně etického přístupu a příspěvku ke společenské odpovědnosti firem. Vítěz získá Velkého modrého delfína, který je symbolem moudrosti, aktivity, komunikativnosti i pozitivního pohledu na okolní svět.
Souběžně probíhá soutěž Mladý delfín pro vysokoškoláky studijních oborů zaměřených na marketing.

Uzávěrka přihlášek je 15. dubna 2022. Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků se koná

19. května 2022 v Divadelním sále Klubu Lávka na Novotného lávce v Praze 1.

Podrobnosti o soutěži, zejména o způsobu podávání přihlášek, jsou k dispozici na www.cms-cma.cz, případně je možno směrovat další dotazy na emailovou adresu info@cms-cma.cz.