Marketing mix

Pozvánka do Ostravy na MARKETING MIX 2016

Zveme všechny naše členy i ostatní příznivce marketingu na veletrh MARKETING MIX, který se poprvé kromě Brna a Prahy koná také v Ostravě 22.3.2016. Česká marketingová společnostje již několik let partnerem této záslužné akce. Bližší informace najdete na

www.omnis.cz, www.marketing-mix.cz, také na facebooku, twitteru i Linkedinu.

ČMS se stala hlavním partnerem veletrhu Marketing Mix

Veletrh Marketing Mix navazuje na veletrh Svět reklamy, který probíhal každoročně na podzim v Brně a v Praze, a který pořádala společnost Omnis Olomouc, a.s. Letos se uskutečnil již 8. ročník této akce a proběhl v Praze v úterý 15. září v nových prostorách Hotel DUO Praha. V Brně to byl již 10. ročník v úterý 22. září také v nových prostorách brněnského výstaviště BVV – Pavilon E.

Devět let se komunita reklamních a marketingových firem a specialistů setkávala na podzimních prezentačních veletrzích Svět reklamy v Brně a v Praze. Vznikla tradice, ale i potřeba tento projekt posunout dát. Je škoda, že se na Světě reklamy lidé z branže potkávali a firmy prezentovaly jen jednou ročně. Proto vznikla myšlenka zachovat podzimní veletrhy v Brně a Praze, doplnit je menšími konferenčními akcemi v krajích a setkávat se celoročně online na portálu věnovaném marketingu – to vše pod novou značkou Marketing Mix.

Česká marketingová společnost dlouhodobě participovala na tomto projektu a v rámci doprovodného programu garantovala odborná vystoupení a diskusní kolokvia. Letos se stala hlavním partnerem akce, která má naději na další zkvalitňování komunikace mezi marketingovými odborníky z celé republiky.

Podrobnější informace o celé akci najdete na www.omnis.cz

Svět reklamy

Už několikátým rokem je Česká marketingová společnost partnerem prezentačního veletrhu firem z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie nazvaného Svět reklamy, který se tentokrát konal 25.9.2012 v hotelu Voroněž v Brně a následně pak 2.10. v hotelu Diplomat v Praze. Vystavovatelé nabízeli zájemcům nejrůznější reklamní předměty, většinou s možností „ušití na míru“ potenciálnímu zákazníkovi. K vidění byly i novinky určené pro nastávající období spojené s vánočními svátky a přelomem roku. Součástí veletrhu byl doprovodný program věnovaný odborným otázkám z této oblasti, který pod názvem Reklama s přidanou hodnotou uvedla členka prezidia ČMS Monika Hrubalová. V jeho pražské úvodní části vystoupila se zajímavou interpretací výzkumu Češi a reklama, který dlouhodobě organizuje ve spolupráci s ostaními odbornými partnery výzkumná agentura Factum Invenio a na kterém také participuje ČMS, prezidentka ČMS Jitka Vysekalová. Její kvalitní přednáška zaplnila do posledního místečka přednáškový sál a setkala se s velmi příznivým ohlasem.