Šansonění

Co bylo slíbeno, bylo splněno. Bylo to krásné a bylo toho skutečně hodně. Ájurvéda, krásné písně, skvělý gospel. Vynikající účinkující, nadšení amatérští poetové, aktivní obecentstvo, sympatičtí moderátoři, zajímaví hosté. Jarní večer nad Vltavou se opět vydařil a jako pokaždé přinesl potěšení i potřebným lidem v hospici. Je krásné být obdarován uměleckým zážitkem, ale ještě krásnější je darovat radost těm, kterým se tak často nedostává.

 

 

Zveme všechny příznivce krásných písní, básní a zajímavého povídání na akci, kterou pravidelně pořádá Česká marketingová společnost ve spolupráci s Karlem Voříškem a jeho přáteli.

Šansonění není jen o vystoupení známých umělců ve prospěch dobročinné činnosti spojené s pomocí vybraným hospicům, ale také o možné prezentaci skrytých talentů v podobě ze stínu vystupujících básníků, zpěváků, literátů.

Jarní šansonění 2019 má exotickou vůni. Bude ájurvédské. Přivítáme na něm ženu, která už deset let žije na jihu Indie, paní Zuzanu Zwiebel a věnuje se nejen indické mytologii, ale hlavně tajemství ájurvédy, vědy o životě. Přijela s uznávanou odbornicí na ájurvédu – doktorkou Poornima Sreelal z ájurvédské nemocnice CGH Klari Rasayana. 

Ájurvédské šansonění bude povídáním o Indii, o tamním léčitelství vycházejícím z nitra lidské bytosti, o energii těla, o jídle jako lékárně pro náš organismus a o mnoha dalších zajímavostech, se kterými nás přítomné erudované a zkušené ženy seznámí.

Své osobní zkušenosti připojí autentickými zážitky z pobytu v ájurvédském prostředí i Karel Voříšek.

Pozvání také přijala uznávaná odbornice na jógu Martina Procházková, která večer svými zkušenostmi obohatí.

Zazpívá Zuzana Stirská a její Gospel Time, představíme i Janu Rychterovou, ženu se skvělým hlasem a výbornými písničkami o životě a ze života.

Těšíme se i na vaše osobní umělecké příspěvky, bez nichž by šansonění nebylo tím pravým. 

Vstupné je tentokrát dobrovolné a půjde opět na vybraný hospic.

Rezervace míst je nutná na info@cms-cma.cz,

protože kapacita Divadelního sálu v Klubu Lávka na Novotného lávce 1 je velmi omezená.