Veritasimus 2019

LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO

v těchto chmurných šedivých listopadových dnech, kdy soumrak do našich končin přichází krátce po poledni a otevírá prostor pro dlouhé nekonečné večery plné snění a vzpomínek na sladké hry minulého léta.

Ano, i my jsme si dovolili zavzpomínat na bílý písek nekonečných pláží, kouzelné nestálé barvy řek, moří a oceánů, skryté vesničky vysoko v horách, posvátná místa s nekonečnou řadou poutníků a v neposlední řadě i na gigantická sídliště moderní společnosti, která se snaží o triumfální převzetí žezla na této planetě.

Přinesli jsme své výtvory, většinou produkty přechytralých mobilů, a s hrdostí vyprávěli, kde jsme snímek ulovili. Bylo fajn, bylo veselo, vyhrávala muzika, zlatý mok tekl přiměřeným proudem a nostalgie byla hmatatelná.

Všichni byli rádi, že se po delší době našel prostor, který ten večer patřil jen nám. Vinárna U Šmeráka pár kroků od Vltavy patřila na pár hodin příznivcům marketingu. Malá galerie Veritasimus v podvečer 7. listopadu 2019 navázala na několikaletou tradici a Česká marketingová společnost přivítala nejen amatérské fotoumělce, ale i přátele, kteří u takové události nesmějí nikdy chybět.

                 

                     pozvánka Veritasimus 7.11.2019