Veritasimus nespí, Veritasimus žije!

Nemáme za sebou lehké období v podobě strašáka hnusného viru a ani současné dny nezáří celosvětovým štěštím a optimismem. Ale život jde dál, a aby byl udržitelný, neměli bychom slevovat ze svýćh záměrů, cílů a smysluplných cest. Lidstvo se neustále pohybuje, vyvíjí, hledá cesty, ketré vedou k cíli, ale vlastně cíl je cesta
Co dodat k námětu letošního jarního Veritasimu, malé fotogalerii České marketingové společnosti, která se opět prezentovala skvělými výtvory svých členů a příznivců?
Vernisáž byla půvabná, každý autor využil svůj časový prostor ke vtipné prezentaci dílka, Rubinet hrál skvěle, zpěváci notovali patřičně, Hanka Huntová mezi nimi vynikala jako vždy (ale snažili se všichni, ba i na taneček došlo), zástupci prezidia ČMS reprezentovali na úrovni, kvalita fotek (vytiskl OKI) byla špičková, nálada obrovská. Víno a občerstvení nemělo chybu.
Je radost vidět lidi pospolu, byť možná různých názorů a postojů, ale v dané chvíli jednotně vyjadřující radost ze života. Máme ji všichni hojně zapotřebí.