Partneři České marketingové společnosti

Česká marketingová společnost dlouhodobě spolupracuje s odbornými asociacemi , instituty, firmami, vzdělávacími institucemi, rozvíjí s nimi vzájemnou publicitu, vytváří profesní a obchodní synergie, poskytuje a propojuje aktivity v odborném vzdělávání, poskytuje poradenské služby.

Pro firmy s kreativními a inovačními marketingovými projekty každoročně pořádá dloudhobě prestižní oborovou soutěž Marketér roku.

Všechny subjekty mají možnost využít jedinečné služby České marketingové společnosti, zrealizovat komunikační balíček.Ten zasahuje jak odborníky v marketingu, tak širokou veřejnost, napříč různými segmenty trhu. Komunikační balíček obsahuje tištěnou prezentaci v odborném časopisu Marketing a komunikace, prezentaci a zveřejnění podcastů na webu ČMS, zveřejnění informací na LinkedInu , zveřejnění podcastů na audioplatformách Spotify, Seznam, Google, Apple.Na dalších komunikačních možnostech ČMS pracuje.

Parnerské komunikační projekty ČMS

Česká marketingová společnost (ČMS), z.s. je dobrovolná nezisková organizace, která sdružuje marketingové odborníky a odbornice, stejně jako zájemce o marketing, formou kolektivního a individuálního členství.

Proč se stát partnerem České marketingové společnosti?

  • ČMS veřejně působí více jak 30 let, její členové a členky jsou zkušení a profesně zdatní, ve firmách dosahují úspěšných výsledků, pomáhají firmám v růstu

  • ČMS patří k dlouhodobě oceňovaným spolkům s vysokou úrovní image a prestiže

  • Můžeme společně prosazovat své zájmy, kooperovat a sdílet informace

  • Můžeme rozvíjet vzájemnou publicitu, předávat si informace o aktuálním dění

  • Partner ČMS se může zapojovat do soutěží Marketér roku a do certifikací marketingových odborníků. ČMS pořádá soutěž Marketér roku, od roku 2005 certifikuje odborně zdatné marketéry a marketérky

  • Můžeme vytvářet profesní a obchodní synergie

  • Je možné společně propojovat aktivity v odborném vzdělávání a klubových aktivitách

Partnerské odborné asociace a instituce

Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace - Logo

Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace

Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK) je nejstarším profesním odborným sdružením v oblasti reklamy a marketingových komunikací.

Více...
Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu - Logo

Asociace direct marketingu,
e-commerce a zásilkového obchodu

Připravuje pravidla direct marketingu, Financuje vzdělávání členům, Poskytuje firmám informační servis, Je profesním zástupcem kontaktních center.

Více...
Asociace komunikačních agentur - Logo

Asociace komunikačních agentur

AKA je výběrová organizace nejvýznamnějších subjektů v oblasti komerční komunikace. Jejím cílem je zajišťovat příznivé prostředí pro podnikání členů, budování dobrého jména oboru a odborné vzdělávání.

Více...
Česká unie vydavatelů - Logo

Česká unie vydavatelů

Česká unie vydavatelů zastupuje již více než 30 let v současné době celkem 44 vydavatelů tiskových publikací, kteří vydávají přibližně 300 tištěných titulů novin a časopisů a provozují na 200 publikačních internetových projektů.

Více...
Český institut pro franchising - Logo

Český institut pro franchising

Český institut pro franchising (ČIFRA) je národní centrum pro vzdělávací, popularizační, poradenskou, publikační a vědeckou činnost ve franchisingu a v oborech s ním souvisejících.

Více...
České sdružení pro značkové výrobky - Logo

České sdružení pro značkové výrobky

Organizace (ČSZV) je spolkem, jehož hlavním cílem je ochrana a podpora společných zájmů výrobců značkových výrobků v oblastech majících vliv na výrobu, uvedení na trh, distribuci a prodej značkových výrobků.

Více...
Mezinárodní­ asociace podpory marketingu v místě prodeje POPAI CE - Logo

Mezinárodní­ asociace podpory marketingu v místě prodeje

POPAI Central Europe je středoevropskou pobočkou světové asociace POPAI. Jsme nezisková organizace, jejímž posláním je podpora marketingu v místě prodeje.

Více...
PR Klub - Logo

PR Klub

PR Klub sdružuje a rozvíjí profesionály v oboru public relations a public affairs. Prostřednictvím vzdělávacích i networkingových akcí jim pomáhá sdílet zkušenosti, znalosti, inspirovat je a tím profesně růst.

Více...
SIMAR - Logo

SIMAR

Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění SIMAR je nezisková organizace, která již od roku 1994 podporuje, propaguje a obohacuje výzkum trhu, výzkum veřejného mínění, sociologický výzkum a oblast analytiky.

Více...
 - Logo

Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave

Univerzita sv. Cyrila a Metoda (UCM) byla založena v r. 1997 a reflektovala na potřebu slovenské společnosti rozvíjet vysokoškolské vzdělání v 90. letech.

Více...
 - Logo

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

UKF je moderní vzdělávací, vědeckou a uměleckou institucí, která nese jméno významné osobnosti v historii Nitry i Slovenska – Konštantína Filozofa (sv. Cyrila, 827 – 869).

Více...
Vysoká škola ekonomická v Praze - Logo

Vysoká škola ekonomická v Praze

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE), založená v roce 1953, je největší veřejnou vysokou školou ekonomickou v České republice.

Více...
Vysoká škola kreativní komunikace - Logo

Vysoká škola kreativní komunikace

VŠKK je soukromá vysoká škola, která své studenty připravuje na profesní dráhu ve všech oblastech kreativního průmyslu.

Více...

Spolupracující organizace a projekty

Asociace společenské odpovědnosti - Logo

Asociace společenské odpovědnosti

Největší iniciativa udržitelnosti a ESG v Česku. Společně se svými členy naplňuje Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) od OSN. Její vizí je, aby se udržitelnost stala přirozenou součástí podnikání i běžného života.

Více...
Český svaz vědeckotechnických společností - Logo

Český svaz vědeckotechnických společností

Členy Svazu jsou nezávislé a samostatné spolky, jejichž účelem je podpora a rozvoj vědeckotechnických zájmů jejich členů. Jeho aktivity mají dlouholetou tradici již od počátku 19. stol.

Více...
Soutěž Česká chuťovka - Logo

Soutěž Česká chuťovka

Soutěž o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek „Česká chuťovka“ a „Dětská chuťovka“ především pomáhá spotřebitelům objevit chutné české potraviny. Výrobcům pomáhá proniknout do povědomí spotřebitelů.

Více...
CZECH TOP 100 - Logo

CZECH TOP 100

Posláním společnosti je poskytovat odborné a zvláště laické veřejnosti rychlý, stručný a dostatečně reprezentativní přehled o těch subjektech české ekonomiky, které tvoří její páteř.

Více...
Nakladatelství GRADA Publishing - Logo

Časopis Epocha

Epocha je český populárně-naučný časopis s podtitulem „Svět na vaší dlani“. Jeho vydavatelem je vydavatelství RF-Hobby. Kromě klasických čísel vycházejí každý rok tři speciální vydání Epocha Speciál.

Více...
Klub Lávka - Logo

Lávka

Lávka u Karlova mostu je jedním z nejdéle fungujících podniků svého druhu v Praze. Pravidelně se zde pořádají divadelní představení, koncerty, firemní večírky, svatby, soukromé oslavy a nejrůznější kulturní a společenské akce.

Více...
Nakladatelství GRADA Publishing - Logo

Nakladatelství GRADA Publishing

GRADA Publishing je nakladatelství pro každého čtenáře, jeho práci, zdraví i zábavu. Na trhu si drží vedoucí pozici, vydává největší množství odborných titulů a nabízí nejširší okruh žánrů pro čtenáře všech zájmů.

Více...
Mediální skupina JSME ÚSPĚŠNÍ - Logo

Mediální skupina JSME ÚSPĚŠNÍ

Již od roku 2006 přináší aktuální informace o unikátních úspěšných projektech, rozhovory se zajímavými osobnostmi a inspirativní články plné zajímavých rad a tipů.

Více...
PVA: Reklama Polygraf Obaly - Logo

PVA: Reklama Polygraf Obaly

Veletrh reklamních služeb je každoročně největší akcí svého druhu v regionu střední a východní Evropy se zaměřením na technologie a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkové předměty a související služby.

Více...
Radiohouse - Logo

Mediální zastupitelství Radiohouse

Mediální zastupitelství Radiohouse je členem skupiny Media Bohemia, ​největšího vlastníka rozhlasových stanic v České republice. Propojujeme rádio s online prostředím a zaměřujeme se na nové rozhlasové možnosti.

Více...